کمپین برای تخفیفات روز مهندس
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
جشنواره روز مهندس به اتمام رسید
کمپین برای تخفیفات روز مهندس
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
جشنواره روز مهندس به اتمام رسید
campain-tafsir

دوره ژئورفرنسینگ و تفسیر عکس های هوایی

در این دوره با اصول تفسیر، نحوه صحیح ارتو و ژئورفرنس کردن و همچنین ساخت موزاییک عکس های هوایی و نحوه تهیه آنها از فروشگاه اینترنتی سازمان نقشه برداری کشور آشنا می شوید.

campain-photogrametre

دوره جامع فتوگرامتری برد کوتاه، از علم تا عمل

اگر بدنبال یادگیری اصولی مدلسازی سه بعدی اشیا، بناهای تاریخی، اندام انسان، مجسمه ها، و هرآنچه اطراف خود می بینید، هستید این دوره مخصوص شماست. در این دوره علاوه بر اصول کار، دو نرم افزار قدرتمند متاشیپ و کانتکست کپچر جهت مدلسازی سه بعدی آموزش داده شده است.

campain-mahvare

دوره جامع تعیین موقعیت ماهواره ای (GNSS)

اگر می خواهید یکبار به صورت اصولی نحوه کار با گیرنده های مواتی فرکانس و پردازش داده های آنها را یادبگیرید به نحوی که هر پروژه ای را بتوانید انجام دهید این دوره مخصوص شماست.

campain-TBC

دوره پردازش داده های GNSS با نرم افزار TBC

این دوره بخشی از دوره جامع تعیین موقعیت ماهواره ای است. برای افرادی که فقط می خواهند نرم افزار قدرتمند TBC را یاد بگیرند.

campain-leica-infinity

دوره پردازش داده های GNSS با نرم افزار Leica Infinity

این دوره بخشی از دوره جامع تعیین موقعیت ماهواره ای است. اگر تابحال با دیگر نرم افزار های پردازش داده های ماهواره ای کار می کردید توصیه می کنیم این دوره را حتما ثبت نام کنید.

campain-leica-geo-office

دوره پردازش داده های GNSS با نرم افزار Leica Geo Office (LGO)

اگر میخاهید اطلاعات و تسلط خودتان را در حوزه پردازش داده های GNSS تکمیل کنید، نرم افزار Leica Geo Office (LGO) را یاد بگیرید چونکه این نرم افزار ساده از قدیمی ترین و پایه ای ترین نرم افزارهای پردازش داده های GNSS است.

campain-0 to 100

دوره صفر تا صد نقشه برداری با پهپاد

اگر می خواهید نقشه برداری با پهپاد را به صورت اصولی یاد بگیرد این دوره جامع را به شما پیشنهاد می کنیم. در این دوره مبانی فتوگرامتری با پهپاد، آموزش عملی پرواز و پردازش تصاویر و تولید نقشه به صورت کاملا کاربردی و اجرایی آموزش داده شده است.

campain-metaship

دوره پردازش تصاویر پهپاد با نرم افزار متاشیپ

این دوره بخشی از دوره صفر تا صد نقشه برداری با پهپاد است و برای افرادی که تنها به این بخش احتیاج دارند به صورت دوره ای جداگانه ارائه شده است. این دوره آموزشی جامع برای جامع ترین نرم افزار پردازش تصاویر یعنی متاشیپ است.

campain-pix4dmapper

پردازش تصاویر پهپاد با نرم افزار Pix4Dmapper

اگر می خواهید ارتوفتوهای با کیفیت از مناطق شهری تهیه کنید این دوره را به شما یشنهاد می کنیم. در این آموزش تمامی منوهای نرم افرار Pix4Dmapper آموزش داده شده است.

campain-context-capture

پردازش تصاویر پهپاد با نرم افزار کانتکست کپچر

اگر می خواهید ارتوفتوهای با کیفیت و مدل های سه بعدی از مناطق شهری تهیه کنید این دوره را به شما یشنهاد می کنیم. در این آموزش تمامی منوهای نرم افرار Context Capture آموزش داده شده است.

campain-karto graphic

دوره کارتوگرافی داده های پهپاد

در این دوره آموزشی نحوه آماده سازی داده ها در نرم افزار متاشیپ و کارتوگرافی داده ها در نرم افزار Civil 3D به طور کامل و اصولی طبق استاندارد سازمان نقشه برداری کشور آموزش داده شده است.

campain-global maper

ویرایش داده های پهپاد با نرم افزار گلوبال مپر

در این دوره پرکاربردترین ابزارهای نرم افزار گلوبال مپر جهت ویرایش داده های پهپاد و کار بر روی ابرنقاط آموزش داده شده است.

campain-app-aoutomatic

دوره اپلیکیشن های پرواز اتوماتیک برای نقشه برداری با پهپاد

اگر میخواهید در حوزه نقشه برداری با پهپاد بطور حرفه ای فعالیت کنید و به یک خلبان پهپاد تمام عیار تبدیل شوید باید نحوه استفاده از تمامی اپلیکیشن های فوق را بصورت کامل فرا بگیرید.

اگر نمی دانید کدام دوره مناسب شماست یا هر سوال و ابهام دیگری دارید مشتاقانه پاسخگوی شما هستیم

یا با زدن روی آیکن واتس اَپ پیامتان را ارسال کنید

یا فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم:

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

*
کمپین برای تخفیفات روز مهندس