خرید نقشه هوایی و عکس هوایی از سازمان نقشه برداری

خرید عکس هوایی

اهمیت خرید نقشه هوایی و عکس هوایی

امروزه با توجه با بالا رفتن ارزش ملک و افزایش دعاوی ملکی، نیاز به استفاده از عکس های هوایی بیش از پیش از مشاهده می شود. برای خرید نقشه هوایی و عکس هوایی می توانید از طریق سازمان های نقشه برداری کشور و یا سازمان جغرافیایی اقدام نمایید. از آنجایی که در تمامی سال‌ها برای تمامی مناطق ایران عکس هوایی نداریم می توان از برخی سایت های خاص خارجی این عکس های هوایی دهه 40 را تهیه کرد. اما برای سفارش نیاز است تا شما آشنایی کاملی با این عکس ها و ویژگی های آنها داشته باشید.

پس از خرید عکس هوایی قدیمی، به دلیل خام بودن عکس، نیاز است که یکسری پردازش‌ها بر روی عکس انجام گیرد و بعد از آن عکس هوایی بررسی و تفسیر شود. کارشناسان خبره آکادمی مان در کنار شما هستند تا به بهترین شکل برای تهیه عکس های هوایی به شما مشاوره داده و برای جانمایی و تفسیر آنها اقدامات لازم را انجام دهند.

برای دریافت راهنمایی بیشتر در این زمینه فرم زیر را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

 

برای مشاوره رایگان می توانید با شماره  09038602559  تماس حاصل نمایید و یا در واتس اپ پیام دهید.

 

خرید نقشه هوایی و عکس هوایی چقدر زمان می برد؟

زمان لازم برای خرید عکس هوایی (خرید نقشه هوایی) به دو صورت متفاوت است. در صورت خرید از سایت‌های داخلی، حدوداً دو هفته کاری زمان می‌برد و در صورت خرید از سایت‌های خارجی، معمولاً یک روز الی یک هفته زمان لازم است.

هزینه تهیه عکس هوایی چقدر است؟

هزینه تهیه عکس هوایی بستگی به منبع آن(سایت‌های خارجی یا داخلی) دارد. برای اطلاع از قیمت به روز عکس‌های هوایی، با ما در ارتباط باشید.

خرید عکس (نقشه) هوایی را چطور به شما بسپاریم؟

 1. با ما تماس گرفته و مختصات منطقه تان را به ما اعلام می کنید(اگر مختصات را نمی دانید شما را راهنمایی می کنیم).
 2. با توجه به مورد زمینتان، مشخص می کنیم که تصویر هوایی چه سالی برایتان مناسب تر است.
 3. موجود بودن آنرا در سایت های داخلی و خارجی بررسی می کنیم و هزینه تهیه آنرا به شما اعلام می کنیم.
 4. اگر بخواهید جانمایی و تفسیر عکی هوایی را به ما بسپارید هزینه و مدت زمان تحویل آنرا هم به شما اعلام می کنیم.
 5. در صورت تمایل با پرداخت هزینه پروژه را به ما می سپارید.
 6. در زمان مقرر عکس هوایی را بهمراه گزارش آن به شما تحویل می دهیم.

روند تهیه و تفسیر عکس هوایی

 

نحوه ثبت سفارش و خرید محصولات سازمان نقشه برداری

همانطور که میدانیم یکی از وظایف سازمان نقشه برداری کشور، عکسبرداری هوایی و تهیه تصاویر هوایی کوچک مقیاس و پوششی ازسراسر کشور است (غیر از مرزها که توسط سازمان جغرافیایی انجام می شود).

تصویربرداری از ایران از دهه 30 شمسی شروع شد و تاکنون نیز ادامه دارد. در این سال ها با توجه به تغییرات تکنولوژی، از دوربین های تصویربرداری مختلفی جهت تصویربرداری پوششی استفاده شده است.

تصاویر هوایی قدیمی که معمولا بصورت سیاه و سفید هستند، امروزه از اهمیت بالایی خصوصا در حل اختلافات ملکی برخوردارند. یکی از وظایف کارشناسان رسمی دادگستری و متخصصین نقشه برداری، تفسیر عکس های هوایی و جانمایی پلاک ثبتی است که به قضات جهت تصمیم گیری در دعاوی ملکی کمک شایانی می کند.

با توجه به اهمیت این موضوع، در این مقاله ابتدا به نحوه خرید عکس هوایی، نقشه هوایی و دیگر داده های رقومی و آنالوگ سازمان نقشه برداری کشور پرداختیم و در انتها آرشیو پرتال زیرساخت داده های مکانی سازمان نقشه برداری را بررسی کردیم.

ثبت نام و ورود به سامانه فروش محصولات سازمان نقشه برداری کشور

برای استفاده از خدمات فروش محصولات سازمان نقشه برداری کشور، کافیست به سایت ncc.gov.ir مراجعه کنید سپس در منوی وسط صفحه بر روی قسمت فروش غیرحضوری کلیک کرده تا وارد صفحه جدید شوید یا مستقیم به آدرس eshop.ncc.gov.ir مراجعه نمایید.

خرید نقشه و عکس هوایی از سازمان نقشه برداری کشور

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید، با وارد کردن اطلاعات وارد پنل کاربری خود شوید، در غیر این صورت در قسمت پایین بر روی گزینه عضو شوید کلیک کنید تا فرم ثبت نام نمایش داده شود.

خرید نقشه و عکس هوایی از سازمان نقشه برداری کشور

در ابتدا شماره تلفن خود را وارد نموده و تیک گزینه من رباط نیستم را بزنید و سپس کد ملی خود را وارد کنید. حال باید با استفاده از کد تاییدی که به شماره همراه شما ارسال می شود، اطلاعات خود را تایید کنید.

خرید نقشه و عکس هوایی از سازمان نقشه برداری کشور

خرید نقشه و عکس هوایی از سازمان نقشه برداری کشور

خرید نقشه و عکس هوایی از سازمان نقشه برداری کشور

در صفحه باز شده در قسمت بالا بر حسب حقیقی یا حقوقی بودن گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و سپس عملیات ثبت نام را تکمیل کنید. توجه داشته باشید برای قسمت حقوقی کد اقتصادی الزامی می باشد.

بعد از تکمیل ثبت نام تیک پذیرش قوانین و من ربات نیستم را زده و بر روی گزینه عضویت کلیک کنید تا پیغام ثبت نام شما با موفقیت انجام شد به شما نمایش داده شود.

خرید نقشه و عکس هوایی از سازمان نقشه برداری کشور

اکنون وارد صفحه ثبت سفارش شده اید.در قسمت بالا نکاتی در مورد سفارش گفته شده.

در زیر آن نیز دو مرحله اصلی ثبت اطلاعات محصول به صورت سر برگ قابل ملاحظه است.

خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری

مشاوره رایگان برای تهیه عکس و نقشه هوایی

بررسی رایگان وجود نقشه و عکس های هوایی قدیمی

با ما تماس بگیرید یا پیام بفرستید:

? 09038602559

? واتساپ و ایتا

انتخاب محصول مورد نظر (نقشه، عکس یا نقاط ایستگاهی)

در سربرگ “دسته بندی و موقعیت مکانی محصول” اولین  بخش  انتخاب کلاس اصلی است که شامل سه نوع محصول می شود.

خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری
خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری

نقشه ها و چارت ها:

اولین محصول نقشه ها و چارت ها هستند. در این نوع کلاس اصلی نقشه ها و چارت های مختلف موجود در سازمان قرار دارد به جز نقشه های قدیمی که حاصل اسکن نقشه های کاغذی موجود هستند. سایر فایل اطلاعات از نوع برداری یا وکتور می باشند.

در بخش کلاس فرعی چهار بخش وجود دارد که به توضیح هریک می پردازیم.

خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری
خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری
 • نقشه پوششی:

  این دسته از نقشه ها که کل سطح کشور را پوشش می دهند ابتدای در دهه های 70 و 80 شمسی در مقیاس 25000/1 به روش به روش فتوگرامتری تهیه و سپس در مقیاس های 50000/1 ، 100000/1 و 250000/1 جنرالیزه شده است.

 • نقشه غیر پوششی:

  این دسته از نقشه ها پوشش سراسری نداشته و غالبا در مقیاس های بزرگ و برای نواحی محدود در زمینه های مختلف تهیه شده است.

 • چارت دریایی:

  چارت های دریایی که غالبا زیر آب و جزئیات خط ساحلی را نمایش می دهند و در زمان ها و مقیاس های متفاوت تهیه شده است.

 • تقسیمات کشوری:

  این نقشه نشان دهنده تقسیمات سیاسی کشور جمهوری اسلامی ایران است .

قسمت عکس ها و تصاویر

در این کلاس اصلی ، آن دسته محصولات سازمان که از جنس رستر می باشند قرار دارد که در ادامه معرفی می شود.

نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری
نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری

توجه شود عناوین آنالوگ و رقومی صرفا به منشا تهیه محصول اشاره دارد و هر دو دسته محصول عکس های آنالوگ و تصاویر رقومی، به صورت رقومی عرضه می شود.

 • تصویر رقومی:

  این دسته از محصولات شامل تصاویر رقومی هوایی از مناطق مختلف شهری و غیر شهری بوده و از ابتدای دهه 90 شمسی با دوربین عکس برداری هوایی رقومی ultracam اخذ شده است.

 • عکس هوایی آنالوگ:

  این دسته شامل عکس های هوایی بوده که در دهه های 30 تا 80 شمسی با دوربین عکسبرداری هوایی آنالوگ اخذ شده، روی فیلم های مخصوص چاپ شده و اخیرا اسکن شده اند.هم اکنون صرفا نسخه رقومی این عکس ها ارائه می شوند.

  در بین محصولات سازمان نقشه برداری عکس های هوایی آنالوگ یکی از پرکاربرد ترین محصولاتی است که به جهت تفکیک اراضی ملی از مستثنیات از آن ها استفاده زیادی می شود. برای ارائه این عکس ها به مراجع قضایی لازم است که عملیات ژئورفرنسینگ و جانمایی توسط متخصصین فعال در این حوزه انجام شود.

 • ارتوفتو/فتوموزاییک:

  محصولی است که از ادغام تصاویر ماهواره ای و تصاویر هوایی رقومی با برخی از عوارض مسطحاتی نقشه های توپوگرافی تولید شده و دارای کاربرد های خاص می باشند.

 • DEM پوششی و DEM غیر پوششی:

  مدل های ارتفاعی رقومی ابزاری برای بیان پستی و بلندی سطح زمین می باشد. DEM های موجود در سازمان از نظر سطح پوشش به دو دسته تقسیم می شوند. DEM های پوششی کل کشور را در بر میگیرند در حالی که  DEMهای غیر پوششی صرفا نواحی محدودی را شامل میشوند.

 • تصاویر ماهواره ای:

  این دسته از محصولات شامل برخی تصاویر ماهواره ای Ikonos، SPOT، LANDSAT می باشد و مربوط به دهه های گذشته است.

قسمت نقاط و ایستگاه های مبنایی :

منظور از ایستگاه ها نقاط مبنایی شبکه ای از نقاط بوده که مشاهدات و محاسبات مشخصی در آن ها صورت گرفته است. مانند نقاط مبنایی ترازیابی که با دقت های مختلف ارتفاع نقاط معینی در کشور را بیان می کند و ایستگاه های ثقل سنجی که در آن ها مشاهدات مربوط به ثقل انجام گرفته است.

نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری
نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری

گزینه بعدی که باید مشخص کنید دلیل درخواست است، همچنین اگر نامه ای در ارتباط با سفارش خود دارید، در قسمت افزودن نامه بارگذاری کنید.

توجه داشته باشید که در صورت مغایرت بین اطلاعات این نامه و اطلاعات ثبت شده، ملاک عمل اطلاعات ثبت شده می باشد.

برای اتمام این مرحله موقعیت مکانی محصول باید مشخص گردد. شما از طریق چهار روش مشخص شده می توانید موقعیت مکانی مورد نظر را مشخص کنید .

نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری
نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری
 • استفاده از نقشه : در نقشه نمایش داده شده با استفاده از ابزار های موجود می توانید با کشیدن پلی گون محدوده مورد نظر را انتخاب کنید.
 • مختصات UTM : مختصات x را تا شش رقم و مختصات y را تا هفت رقم وارد کنید. سپس شماره زون را با توجه به موقعیت مورد نظر وارد نمایید . (نقشه زون بندی کشور در منوی آموزش و اطلاع رسانی قابل دسترسی است.)
 • مختصات (lat,long) : مقادیر طول و عرض جغرافیایی باید بدون ممیز وارد شود.
 • آپلود فایل kmz : در صورت داشتن فایل مختصات می توان آن را در این قسمت بارگذاری کرد.

توضیحات تکمیلی را در صورت نیاز برای سهولت در مراحل فرعی در کادر مورد نظر وارد نمایید و بر روی گزینه بعدی کلیک کنید.

مشاوره رایگان برای تهیه عکس و نقشه هوایی

بررسی رایگان وجود نقشه و عکس های هوایی قدیمی

با ما تماس بگیرید یا پیام بفرستید:

? 09038602559

? واتساپ و ایتا

ثبت سفارش در سایت سازمان نقشه برداری

در مرحله دوم ثبت اطلاعات محصول باید با توجه به نوع محصول انتخابی یکسری اطلاعات جزئی تر (مثل شماره ی شیت، شماره ی عکس، شماره بلوک و غیره) وارد کنیم که در ادامه و در بخش شناسایی محصولات سازمان به طور کامل توضیح داده می شود.

(برای تصاویر رقومی هوایی و عکس های هوایی دو روش شناسایی وجود دارد. در روش شناسایی توسط کاربر سفارش شما مستقیم ثبت می شود و در روش شناسایی توسط کارشناس ابتدا کارشناسان سفارش شما را بررسی کرده و بعد در سیستم ثبت می شود.)

در صورت نیاز به ثبت اطلاعات بیشتر آنها را در قسمت مشخص شده وارد کرده و پس از اتمام کار گزینه ثبت را بزنید تا به منظور پرداخت هزینه ثبت سفارش اولیه و بررسی درخواست شما توسط کارشناسان سازمان، به طور اتوماتیک وارد درگاه پرداخت بانک شوید.

نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری
نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری

در منوی سمت راست قسمت سفارش محصول می توانید کلیه سفارش های ثبت شده خود را همراه با جزئیات ببینید.

نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری
نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری

پس از دریافت پیامک تایید سفارش لازم است با کنترل مجدد اطلاعات ثبت شده ابتدا نسبت به پرداخت هزینه ارسال مرسوله و سپس پرداخت هزینه محصول اقدام نمایید.

نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری
نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری

پس از ثبت سفارش لازم است با کنترل مجدد اطلاعات ثبت شده، نحوه دریافت فایل مورد نظر را با انتخاب یکی از سه گزینه زیر مشخص کرده و سپس هزینه ی آن را پرداخت کنید تا سفارش شما ثبت نهایی گردد.

 • ارسال پستی محصول
 • ارسال الکترونیک
 • ارسال پستی و الکترونیک محصول
سفارش محصولات سازمان نقشه برداری
روش های سفارش محصولات سازمان نقشه برداری

برای دانلود محصولات الکترونیک

باید توجه داشت هر محصول الکترونیکی تا سه بار قابل دانلود می باشد و بعد از 14 روز نیز لینک دانلودی آن از کارتابل شما حذف خواهد شد.

محصولات الکترونیکی به صورت فایل فشرده در اختیار شما قرار می گیرند که می بایست با استفاده از رمزی که برای شما ارسال گردیده آن را از حالت فشرده خارج کنید.

توجه داشته باشید در حال حاضر تصاویر هوایی با دقت اسکن 21 میکرون 5 بار و تصاویر هوایی با دقت اسکن 28 میکرون 7 بار قابل دانلود هستند و همچنین محصولات تصاویر رقومی و ارتوفتو موزائیک غیر پوششی به صورت الکترونیکی قابل دریافت نیستند.

برای دریافت محصولات پستی

پس از ثبت نهایی سفارش و پرداخت تمامی هزینه های مربوطه، محصول مورد نظر حدودا تا ۱۵ روز کاری به صورت پستی به دست شما خواهد رسید. همچنین می توانید با مراجعه به بخش سفارشات جزئیات بیشتری مانند وضعیت مرسوله، کد رهگیری پستی محصول و…  را مشاهده نمایید.

شناسایی محصولات سازمان

برای اطلاع از تمامی اندکس ها و محدودیت های رقومی موجود از محصولات مکانی سازمان نقشه برداری کشور می توان در صفحه اصلی سازمان نقشه برداری بر روی گزینه “فهرست داده های مکانی سازمان (رسا)” کلیک کنید.

نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری

و یا به لینک https://iransdi.ncc.gov.ir/ مراجعه کنید تا وارد صفحه اصلی رسا شوید.

نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری

در سمت راست صفحه سه قسمت اصلی برای نمایش داده ها و محصولات موجود می باشد:

نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری

در قسمت اول که “نقشه پایه ” می باشد، دو گزینه:

 • نقشه معابر
 • تصاویر ماهواره ای

وجود دارد که بسته به نیاز خود، یکی را برای نمایش صفحه کاری منطقه و محصولات موجود انتخاب می کنیم.

نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری

قسمت دوم مربوط به مشخص کردن موقعیت منطقه مورد نظر است که این کار را می توان به صورت دقیق و با استفاده از گزینه های موجود به صورت زیر تعیین کرد:

نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری

 • نام منطقه جغرافیایی : وارد کردن کردن نام منطقه به ترتیب استان/ شهرستان/بخش/روستا
 • ناحیه ترسیمی : با زدن بر روی گزینه نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری شروع به ترسیم ناحیه مورد نظر کنید و برای حذف ناحیه ترسیمی بر روی گزینه نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری کلیک نمایید.
 • ترسیم نقطه یا چند ضلعی با استفاده از مختصات رئوس : با استفاده از وازد کردن مختصات ناحیه مورد نظر به صورت:
  • UTM
  • Decimal Degree
  • درجه/دقیقه/ثانیه

یک چند ضلعی بر اساس مختصات وازد شده مشخص می کردد.

 • مختصات مستطیل دربرگیرنده : مشخص کردن محدوده با استفاده از وارد کردن مختصات گوشه های چهار ضلعی به یکی از سه روش بالا
 • فایل برداری : بارگذاری فایل برداری مختصاتی

و یا می توان به طور کلی با استفاده از ابزار های موجود در بالای صفحه (با نگه داشتن نشانگر موس بر روی هرکدام از ابزار ها کاربرد آن نمایان می شود) به موقعیت مکانی مورد نظر رفته و سپس لایه های مختلف (بر اساس محصول مورد نظر) را روشن و خاموش نموده و به این ترتیب از مشخصات محصولاتی که برای آن محدوده موجود می باشد مطلع می گردید.

پس از اتمام مراحل بالا در این قسمت در سربرگ “دسته بندی”، انواع محصولات موجود در سازمان نقشه برداری برای منطقه های مورد نظر موجود می باشد (به توضیح هرکدام از دسته های محصولات در بالا به تفصیل پرداخته شد) که با روشن نمودن هرکدام از لایه ها با استفاده از نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری می توان محصولات موجود (برای سال های مختلف و با مقیاس های متفاوت و …) برای منطقه انتخابی را مشاهده نمود.

نحوه خرید عکس هوایی از سازمان نقشه برداری

توجه شود با روشن کردن هر لایه و نمایش اندکس مربوطه، روی نقشه یکسری اطلاعات جزئی تر (مانند شماره بلوک، شماره شیت، شماره نوار ، شماره چارت، قدرت تفکیک مکانی، نام ایستگاه مبنایی و … )  بسته به نوع محصول روی هر اندکس مشخص می شوند که از آن ها برای مرحله دوم سفارش محصول می بایست استفاده کرد.

لازم به ذکر است اگر لایه ای را فعال کردید ولی بلافاصله اندکسی روی صفحه نمایش داده نشد نباید فرض شود که حتما محصولی برای آن منطقه وجود ندارد زیرا بعضی از محصولات نیاز به زمان بیشتری برای نمایش اندکی ها دارند.

همچنین محدودیت برای لایه های باز شده وجود ندارد ولی پیشنهاد می شود برای تسریع و سهولت کار تعداد مورد نیازی از لایه ها به صورت همزمان روشن باشد.

مشاوره رایگان برای تهیه عکس و نقشه هوایی

بررسی رایگان وجود نقشه و عکس های هوایی قدیمی

با ما تماس بگیرید یا پیام بفرستید:

? 09038602559

? واتساپ و ایتا

برخی سوالات متداول:

برای عملیات جانمایی عکس های هوایی قدیمی کدام دسته محصولات سازمان مورد نیاز هستند؟

جهت تفسیرو جانمایی عکس های هوایی قدیمی باید از دسته عکس ها و تصویر، عکس هوایی آنالوگ مربوط به ملک مورد نظر انتخاب شوند.

از وبسایت سازمان نقشه برداری چه نوع عکس و نقشه را می توان خریداری کرد؟

نقشه و چارت ها شامل:

– نقشه پوششی

– نقشه غیر پوششی

– چارت دریایی

– تقسیمات کشوری

عکس ها و تصاویر شامل:

– تصویر رقومی

– عکس هوایی آنالوگ

– ارتوفتو/فتوموزاییک

– DEM پوششی و DEM غیر پوششی

– تصاویر ماهواره ای

نقاط و ایستگاه های مبنایی شامل:

– شبکه ترازیابی دقیق ایران

– شبکه ایستگاه های دائمی ژئودینامیک و GNSS

– ایستگاه جزر و مدی

– شبکه چندمنظوره ژئودزی و داده های ثقل سنجی

11 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام
  من عکس های هوایی رو با گلوبال مپر ژئورفرنس میکنم،آیا نرم افزار بهتری برای اینکار وجود داره که کار رو دقیقتر انجام بده

  • سلام و وقت بخیر.
   بله نرم افزار PCI Geomatica عملیات ژئورفرنسینگ رو به صورت بسیار دقیق برای شما انجام میده و خروجی بسیار با کیفیتی هم در نهایت خواهید داشت.

 • سلام . من نقشه های هوایی روستایی که زمینهای کشاورزی داریم رو نیاز داریم. از این طریق میشه خرید؟

  • سلام و عرض ادب
   بله در صورتی که مختصات دقیق منطقه خودتونو دارید میتونید از همین طریق اقدام کنید

 • سلام و خسته نباشید
  خ
  چرا
  خود سازمان نقشه برداری مستقيما قبول نمیکنه
  من نقشه قدیمی یم زمین رو در شهرستان میخواستم
  میخوام بدونم مرز و حریم زمین من قبلا کجا بوده
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • سلام وقت بخیر
   روند کار به این صورت است که ابتدا شما باید عکس هوایی آنالوگ را از سازمان نقشه برداری به صورت آنلاین سفارش بدید و در مرحل بعد این تصاویر باید توسط یک متخصص نقشه برداری ژئورفرنس بشود تا حد و حدود زمینتون مشخص شود.
   برای انجام این کار میتوانید با ما تماس بگیرید. 02166960949

 • عالی. چطور نقشه برجسته یک منطقه یا محدوده ترافیکی را می شود در ابعاد یک متر مربع تهیه کرد؟ از چه سازمانی؟چه مبلغی؟ نام نقشه ؟ نحوه سفارش؟ زمان رسيدن سفارش؟ را بیان نمایید

  • سلام وقتتون بخیر
   در حال حاضر نقشه های سه بعدی از طریق هیچ سازمان یا شرکتی بفروش نمیرسد . برای رسیدن به همچین نقشه ای باید با استفاده از نرم افزار های LPS و ابزار برجسته بینی مثل هود و یا عینکهای مخصوص ترسیمات به صورت سه بعدی انجام شوند. نحوه انجام اینکار در دوره تبدیل و ترسیم به روش برجسته بینی تدریس می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن همراه