ما که هستیم؟

ما شرکت پارسه مان رهام تحت عنوان آکادمی مان و به مدیرعاملی مهندس میثم رفیعی از سال 92 در حوزه نقشه برداری با پهپاد فعالیت می کنیم. زمینه اصلی فعالیت آکادمی مان آموزش است و در کنار آن شرکت های نقشه برداری و عمرانی را به تکنولوژی های جدید نقشه برداری نظیر سامانه پهپاد فتوگرامتری تجهیز می کنیم و پروژه های نقشه برداری را اجرا می کنیم.

پروژه های انجام شده

پروژه های نقشه برداری با پهپاد و فتوگرامتری برد کوتاه را در شهر های مختلف انجام داده ایم و نقشه و مدل های زیبایی از مناطق و بناها تهیه کردیم، مثل معدن کرومیت بیرجند معدن سنگ آهن دماوند، باقت تاریخی بوشهر، نقش رجب در مرودشت، نقش برجسته های ساسانی در تنگه چوگان و ….

برگزاری دوره های آموزشی در سراسر کشور

مفتخریم که در جهت ارتقا سطح مهندسین نقشه بردار در استفاده از تکنولوژی پهپاد، بیش از 50 دوره آموزشی در اکثر استان های کشور برگزار کرده ایم. در این دوره ها بیش از 500 نفر از مهندسین نقشه بردار کشور شرکت نموده و وارد بازار کار شده اند.

مدارک و گواهی نامه ها

آموزش و تجهیز شرکت ها

از سال 1394 تاکنون ده ها سازمان دولتی و شرکت خصوصی (بخصوص معادن) از خدمات آموزشی ما بهره برده اند. دوره های آموزشی نقشه برداری با پهپاد و کار با گیرنده های مولتی فرکانس (GNSS) را برای کارکنان اداره گاز استان قزوین و لرستان، سازمان جهاد کشاورزی، معادن گل گهر (شرکت کوشا معدن)، گهر زمین، چادرملو (شرکت آسفالت طوس)، صبانور، شرکت مهندسین مشاور راهیاب بهینه، مهندسین مشاور سیروان، مهندسین مشاور پایا ترسیم، مهندسین مشاور آمیتیس، مهندسین مشاور فرانقشه یکم، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، سازمان نظام مهندسی استان یزد و اردبیل، سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و … برگزار کرده ایم.

تجهیز شرکتهای معدنی به تکنولوزی پهپاد فتوگرامتری یکی از تخصص های ماست.

دوره های آموزشی آنلاین

برای دسترسی راحت از تمام نقاط کشور به محتوای آموزشی نقشه برداری، دوره های آموزشی آنلاین را با کیفیت بالا تهیه کردیم. آموزش کاربردیِ پروژه محور به همراه پشتیبانی باعث شده  که بیش از 2000 نفر با دوره های آنلاین آکادمی مان، علوم نقشه برداری بخصوص نقشه برداری با پهپاد را بصورت مجازی یادگرفته و وارد بازار کار شوند.

فعالیت ها و دستاوردها:

حضور در نمایشگاه صنایع معدنی

آبان 1400

حضور در نمایشگاه ایران ژئو

دی 1400

اعضای تیم:

مهندس میثم رفیعی متخصص فتوگرامتری-

میثم رفیعی

مدیر عامل

nahid rafiei

ناهید رفیعی

مدیر مجموعه

مهندس رعنا ابراهیمی

رعنا ابراهیمی

کارشناس نقشه برداری

shirin poor

پریا شیرین پور

کارشناس فروش

نیما-پرماه

نیما پرماه

تدوینگر

مهران نوروزخانی

مهران نوروزخانی

کارشناس دیجیتال مارکتینگ